• Nowoczesne rozwiązania pomiarowe


    dla budownictwa i geodezji

  • Nowoczesne rozwiązania pomiarowe


    dla budownictwa i geodezji

Niwelatory Optyczne

Solidne i precyzyjne w swoich pomiarach niwelatory optyczne to z pewnością urządzenia z najwyższej półki, świetnie sprawdzające się na każdej budowie. Zapewniamy, że są to elementy odporne zarówno na wodę, jak i na pył, co pozwala na wykorzystanie ich w naprawdę wymagających warunkach. Ważne jest również to, że niwelator optyczny jest w stanie dokonywać pomiarów drogowych, geodezyjnych, czy budowlanych na terenach niestabilnych. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, gdyż nasze urządzenia stanowią dziś jeden z najważniejszych elementów pomagających w pracy coraz większej liczby inwestorów i wykonawców. Poniżej znajdują się szczegółowe opisy parametrów i zastosowań dostępnych w naszej ofercie niwelatorów optycznych.

AT-B4A

Niwelator optyczny Topcon AT-B4A, będący następcą bardzo popularnego modelu na naszym rynku Topcon AT-B4 należy do grupy instrumentów o doskonałym stosunku jakości do ceny. Jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej nabywanych niwelatorów optycznych w Polsce. Instrument wyposażono w wysokiej jakości optykę, zabezpieczoną przed zaparowaniem i gwarantującą bardzo dobrą jakość obrazu. Magnetyczny kompensator umożliwia wykonywanie pomiarów na terenach niestabilnych, gdzie statyw z niwelatorem mogą być narażone na ciągłe drgania. Instrument jest odporny na pył i wodę (norma IPX6) i dzięki temu można nim pracować w ciężkich warunkach - podczas deszczu czy w środowisku mocno zapylonym. Niwelator przeznaczony jest m.in. dla geodetów, drogowców, budowlańców, archeologów – dla wszystkich specjalistów, którzy wymagają od instrumentu pomiarowego najwyższej precyzji i niezawodności.

Plik do pobrania

AT-B3A

Niwelator optyczny Topcon AT-B3A to instrument do precyzyjnych pomiarów różnic wysokości. Produkowany przez japońską firmę z ponad 80 letnim doświadczeniem - niwelator wyposażono w wysokiej jakości optykę, zabezpieczoną przed zaparowaniem i gwarantującą bardzo dobrą jakość obrazu. Magnetyczny kompensator umożliwia wykonywanie pomiarów na terenach niestabilnych, gdzie statyw z niwelatorem mogą być narażone na ciągłe drgania. Instrument jest odporny na pył i wodę (norma IPX6) i dzięki temu można nim pracować w ciężkich warunkach - podczas deszczu czy w środowisku mocno zapylonym. Niwelator przeznaczony jest m.in. dla geodetów, drogowców, budowlańców, archeologów – dla wszystkich specjalistów, którzy wymagają od instrumentu pomiarowego najwyższej precyzji i niezawodności.

Plik do pobrania

Seria N (N32x, N26x, N24x)

Niwelatory optyczne Nivel System to instrumenty do precyzyjnych pomiarów różnic wysokości dla wszystkich, którzy szukają dobrego, sprawdzonego sprzętu w przystępnej cenie. Niwelatory wyposażono w wysokiej jakości układ optyczny, gwarantujący bardzo dobrą jakość obrazu (czytelny, jasny obraz). Magnetyczny kompensator umożliwia wykonywanie pomiarów także na terenach niestabilnych, gdzie statyw z niwelatorem mogą być narażone na ciągłe drgania. Instrumenty są odporne na niekorzystne działanie pyłu i wody - dzięki temu można pracować w ciężkich warunkach – podczas deszczu czy w środowisku mocno zapylonym. Niwelatory optyczne Nivel System dedykowane są m.in. dla geodetów, drogowców, budowlańców, archeologów – dla wszystkich specjalistów, którzy wymagają od instrumentu pomiarowego najwyższej precyzji i niezawodności.

Plik do pobrania

Dane techniczne

Modele - N32x, N26x, N24x
Model N32x N26x N24x
LUNETA
Długość lunety 215 mm 215 mm 215 mm
Powiększenie 32x 26x 24x
Średnica obiektywu 42 36 36
Minimalna ogniskowa 0,3 m 0,3 m 0,3 m
DOKŁADNOŚĆ 1 KM PODWÓJNEJ NIWELACJI
Dokładność 1,5 mm 2,0 mm 2,0 mm
POZOSTAŁE
Wodoszczelność IP66 IP66 IP66
Wymiary
Szerokość 130 mm 130 mm 130 mm
Długość 215 mm 215 mm 215 mm
Wysokość 140 mm 140 mm 140 mm
Waga 1,75 kg 1,75 kg 1,75 kg
Gwarancja 5 lat 5 lat 5 lat

CN-24

Najprostszy model niwelatora optycznego w naszej ofercie. Przeznaczony do pracy na placach budowy typu domki jednorodzinne, garaże, drogi, place, itp. Duży obiektyw zapewnia jasny i wyraźny obraz. Służy również do wykonywania niwelacji technicznej.

Plik do pobrania

AN-32

Wysokiej jakości niwelator optyczny w atrakcyjnej cenie. Doskonały do prac budowlanych, a także do prac geodezyjnych. Duży obiektyw zapewnia jasny i wyraźny obraz, pokryta gumą obudowa zmniejsza ryzyko wyślizgnięcia się instrumentu z ręki.

Plik do pobrania

BN-28

Niwelator optyczny dla najbardziej wymagających użytkowników. Jasny obraz dzięki dużemu obiektywowi, nowoczesny i bardzo czuły kompensator. Doskonały do prac geodezyjnych oraz prac budowlanych wymagających najwyższej dokładności.

Plik do pobrania
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.