• Nowoczesne rozwiązania pomiarowe


    dla budownictwa i geodezji

  • Nowoczesne rozwiązania pomiarowe


    dla budownictwa i geodezji

Pionowniki laserowe

Wśród dostępnych w naszym sklepie produktów do wykonywania pomiarów geodezyjnych polecamy pionowniki laserowe. Są to urządzenia, które służą przede wszystkim do ustalania prawidłowych kątów pionowych w trakcie prac budowlanych. Sprzęt wyprodukowany przez firmę Nivel System może wykonać obliczenia zarówno w dół, jak i do góry. Dzięki zastosowaniu technologii laserowej, może być wykorzystywany do tworzenia budowli oraz pomieszczeń, w których precyzja wykonania jest niezwykle istotna.

Pionownik optyczny pozwala na wykonywanie pomiarów nawet na dużych odległościach, sięgających kilkuset metrów. Stosowany jest także w przemyśle oraz w kopalniach, w których od dokładnego pomiaru może także zależeć życie górników. Ponadto urządzenie optyczne jest odporne na wstrząsy wywołane pracami budowlanymi czy wydobywczymi.

PLV-1A - pionownik laserowy

Wykonującym prace budowlane polecamy pionowniki laserowe, które pozwalają wykonać precyzyjne pomiary na przestrzeni bardzo dużych odległości. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej oraz szczelnej obudowy, sprzęt może pracować w trudnych warunkach, w otoczeniu prac budowlanych i powstających zanieczyszczeń, które nie powinny mieć wpływu na poprawną pracę urządzenia, nawet w trakcie opadów deszczu czy śniegu.

Plik do pobrania

PLV-1B - pionownik laserowy

Wśród produktów oferowanych przez naszą firmę są pionowniki laserowe typu PLV-1B, które są przeznaczone do szerokiego grona użytkowników, ze względu na stosunkowo prostą obsługę oraz duży i czytelny wyświetlacz. Wyraźny ekran pozwala w komfortowy sposób odczytać wyliczone dane. Jednocześnie wysoka rozdzielczość układu optycznego i spory kąt widzenia urządzenia umożliwia pracę przy ograniczonej widoczności.

Plik do pobrania
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.