• Nowoczesne rozwiązania pomiarowe


    dla budownictwa i geodezji

  • Nowoczesne rozwiązania pomiarowe


    dla budownictwa i geodezji

O nas


Nasza bydgoska firma oferuje sprzedaż profesjonalnych rozwiązań takich jak tachimetry, teodolity, pionowniki laserowe, lasery budowlane, a także niwelatory (optyczne i laserowe). Prowadzimy sklep geodezyjny z nowoczesnym sprzętem. Oferowane przez nas przyrządy dają okazję do stworzenia kompleksowego wyposażenia swojej firmy. Ponadto w ramach naszej oferty dostępna jest naprawa przyrządów pomiarowych. Prowadzimy serwis geodezyjny nie tylko na terenie Bydgoszczy, ale też przyjmujemy zlecenia z innych regionów kraju.

Oferujemy atrakcyjne rozwiązania dla branży geodezyjnej i budownictwa. W naszym asortymencie znajdują się produkty dobrej jakości od uznanych producentów jak Topcon, Nivel System, Lamigo i wielu innych. Jednocześnie zapewniamy profesjonalne usługi, realizując je z zachowaniem najwyższych standardów. Dbamy o terminowe wykonanie, a przy naprawie troszczymy się, aby przeprowadzone przez nas prace odznaczały się solidnością i trwałością. Stosujemy elementy wymienne oryginalne bądź ewentualnie najlepsze możliwe zamienniki.

Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny zarówno produktów, jak i usług. Chętnie wprowadzamy do asortymentu sprzęt sprawdzony i ceniony przez wielu użytkowników, ale też proponujemy rozwiązania w postaci nowości technicznych. Nie jesteś pewien co wybrać? Podpowiadamy, które produkty z naszej oferty będą najlepsze pod kątem Twoich oczekiwań oraz potrzeb.


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.