• Nowoczesne rozwiązania pomiarowe


    dla budownictwa i geodezji

  • Nowoczesne rozwiązania pomiarowe


    dla budownictwa i geodezji

Naprawa sprzętu geodezyjnego


Specjalnością firmy Geofotometr jest konserwacja oraz naprawa sprzętu geodezyjnego i budowlanego, a także lornetek myśliwskich. Gwarantujemy Państwu, że pozostawionymi u nas urządzeniami zajmą się wykwalifikowani specjaliści odznaczający się bogatym doświadczeniem oraz wiedzą z zakresu serwisowania. Do naszych zadań należy między innymi naprawa niwelatorów, teodolitów, tachimetrów, a także naprawa lornetek czy lunet myśliwskich.

Lornetki, niwelatory czy też inny sprzęt pomiarowy może ulec uszkodzeniu w wyniku nieprawidłowej bądź nadmiernej eksploatacji. Często dochodzi również do rozkalibrowania niwelatorów podczas wykonywania standardowej pracy. Przyczyną mogą być niewłaściwe warunki podczas transportu, różnice temperatur, a także upadki i inne uszkodzenia mechaniczne. Nasz serwis podejmie się naprawy niwelatorów zarówno laserowych, jak i optycznych.

Urządzenia często posiadają też wady fabryczne, które uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie. Mogą one zmniejszyć dokładność przeprowadzonych pomiarów, co z kolei może odbić się niekorzystnie na całej inwestycji. Dlatego tak ważne jest nie tylko usuwanie usterek, ale także regularne przeglądy sprzętu geodezyjnego oraz budowlanego.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i technologii, możliwe jest przeprowadzenie starannych i skutecznych renowacji różnego rodzaju urządzeń. Oferujemy także szeroki wybór części zamiennych do lornetek, lunet, tachimetrów i innych urządzeń pomiarowych. Dokładamy wszelkich starań, aby usługi były wykonane w jak najkrótszym czasie. Co ważne, służymy Państwu również pomocą w kwestiach technicznych oraz eksploatacyjnych. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania związane z zastosowaniem oraz użytkowaniem sprzętu geodezyjnego i budowlanego.

Ofertę naprawy lornetek, niwelatorów, teodolitów, tachimetrów czy lunet kierujemy do firm geodezyjnych, budowlanych, a także prywatnych użytkowników urządzeń geodezyjnych. Zachęcamy do kontaktu oraz skorzystania z naszego serwisu.

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu (52) 327 78 95 oraz 502 552 876.


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.