• Nowoczesne rozwiązania pomiarowe


    dla budownictwa i geodezji

  • Nowoczesne rozwiązania pomiarowe


    dla budownictwa i geodezji

Teodolity

Dostarczamy nowoczesne narzędzia pomiarowe, które są niezbędne w prowadzeniu prac budowlanych oraz geodezyjnych. Oferujemy naszym klientom teodolity elektroniczne w przystępnej cenie, które wykonują pomiary kątów poziomych i pionowych, wyznaczają kierunek oraz spadek terenu w trakcie maksymalnie 5 sekund. Mogą być używane na obszarze z nierównym podłożem. Nasz teodolit elektroniczny Topcon lub Nivel System jest wyposażony w akumulator, który umożliwia pracę nawet przez 170 godzin bez konieczności ładowania.

Proponowane przez naszą firmę narzędzia pomiarowe charakteryzuje jednocześnie dogodna cena i świetna jakość, które zapewnia pięć dostępnych modeli urządzeń w naszym asortymencie. Ważną zaletą produktów firm Nivel System i Topcon jest odporność na warunki atmosferyczne, która gwarantuje bezpieczną możliwość pracy w trakcie opadów.

DT-2

Oferowany sprzęt pomiarowy zapewnia sprawną i bezproblemową pracę w różnych warunkach terenowych i atmosferycznych. Dzięki wytrzymałej konstrukcji teodolit może być używany w sąsiedztwie pracujących maszyn, które powodują drgania. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz LCD, który daje wyraźny obraz, a jednocześnie gwarantuje prostą obsługę. Model ten jest odporny na opady atmosferyczne, a także unoszący się pył.

Plik do pobrania

DT-2L

Model ten charakteryzuje się bardzo szybkim czasem pomiaru, który wynosi zaledwie 2 sekundy. Wyznaczenie odpowiedniego kąta pionowego lub poziomego umożliwia precyzyjny wskaźnik laserowy. Komfortową obsługę tego urządzenia zapewnia dwustronny wyświetlacz. Sprzęt został wyposażony również w pionownik laserowy oraz jednoosiowy kompensator, stabilizujący pozycję teodolitu względem nierównego podłoża.

Plik do pobrania

DT-5

Urządzenie marki Nivel System wykonuje pomiar w trakcie prac budowlanych maksymalnie w ciągu 5 sekund. Teodolit elektroniczny jest wytrzymały na działanie warunków atmosferycznych, co sprawia, że można z niego korzystać o każdej porze roku, w tym także w trakcie intensywnego deszczu czy śniegu. Inną z jego zalet jest wytrzymały akumulator, który pozwala na pracę bez ładowania nawet przez kilka godzin.

Plik do pobrania

DT-200L

Teodolit elektroniczny DT-200L firmy Topcon to dokładne wyliczenia oraz prostota w obsłudze, nawet dla osoby, która nie jest specjalistą w dziedzinie geodezji. Urządzenie zostało wykonane z trwałych materiałów, dzięki którym obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a także zanieczyszczenia panujące w miejscach, gdzie wykonywane są prace budowlane. Sprzęt jest w stanie pracować nieprzerwanie nawet przez 170 godzin.

Plik do pobrania

DT-200

Poprawne przeprowadzenie prac budowlanych w dużej mierze uzależnione jest od prawidłowo wykonanych pomiarów. Bardzo precyzyjne wyliczenia możliwe są dzięki użyciu teodolitów marki Topcon, które pozwalają pracować przez długi czas w trudnych warunkach atmosferycznych. Sprzęt został stworzony z myślą o różnych użytkownikach, także tych, którzy nie posiadają specjalistycznej wiedzy, co ułatwia im prosty sposób użytkowania.

Plik do pobrania
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.